Ulica Lomina 32-34, IV sprat, 11000 Beograd
Naslovna | Kontakt |
KONCERT U ZRENJANINU POVODOM
OBELEŽAVANJA HANUKE

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.
Asperiores harum aut ipsam beatae saepe ea odit et.

SAVEZ JEVREJSKIH OPŠTINA SRBIJE

Savez jevrejskih opština Srbije je krovna organizacija jevrejskih opština koja predstavlja jevrejsku zajednicu Srbije u zemlji i inostranstvu i vodi poverene mu poslove radi ostvarenja zajedničkih ciljeva od interesa za celu zajednicu. Naša zajednica ima oko 3300 članova.

U FOKUSU
ZAKON O OTKLANJANJU POSLEDICA ODUZIMANJA IMOVINE ŽRTVAMA HOLOKAUSTA KOJE NEMAJU ŽIVIH ZAKONSKIH NASLEDNIKA
Informacije o vraćenoj imovini jevrejskim opštinama, program obeštećenja preživelim žrtavama Holokausta , naučno istraživački projekti, studentske stipendije, finansijska pomoć u humanitarne svrhe.
VESTI IZ IZRAELA I SVETA